Monitory lcd, led, projektory

Ekrany plazmowe i monitory LCD cieszą się dużą popularnością nawet na najmniejszych stoiskach targowych.
Każdy rodzaj imprezy zyskuje na atrakcyjności jeśli przekaz wzbogacony jest o treści prezentowane na nowoczesnych nośnikach, a jakość obrazu jest bardzo wysoka. Stoisko targowe i nie tylko stoisko staje się bardziej zauważalne jeśli umieścimy choćby najmniejsze ekran.
 
Ilość monitorów, montaż, rozmieszczenie uwarunkowane jest wielkością przedsięwzięcia. Proponujemy Państwu sprzęt znanych i cenionych marek (Samsung, Sharp, LG, Panasonic, NEC, Toshiba) o wielkościach:
19”, 20”, 22”, 23”, 32”, 40”, 42”, 46”, 47”, 50”, 59”, 63”, 64”, 80”
Niektóre z w/w monitorów posiadają funkcję 3D.
 
Do naszych ekranów posiadamy:
  • - stojaki,
  • - wieszaki,
  • - haki
  • - linki
 
Najpopularniejszą formą przekazu video podczas konferencji, szkoleń, małych imprez nadal pozostają projektory.
Dzięki niewielkim wymaganiom dotyczącym montażu i podłączenia różnych źródeł obrazu w połączeniu z ekranem do projekcji tylnej lub przedniej są bardzo efektywne.
Dzięki posiadanym przez nas projektorom możemy wyświetlić doskonały obraz zarówno na małych przestrzeniach jak i w halach wystawowych.
Posiadamy projektory o mocy: od 2700 ANSIlumenów do 10000 ANSIlumenów.
 
Uzupełnieniem oferty projektorów multimedialnych są posiadane przez nas ekrany do projekcji przedniej oraz tylnej, a także ekrany ramowe. 
 
Dzięki temu, że posiadamy różne rozmiary ekranów potrafimy zapewnić odpowiedni model zarówno do małej kameralnej sali, jak i do dużych sal konferencyjnych.
 
 
Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z nami
 

Nasze realizacje